Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Yedisu MEB-Özel Öğretim Kurum Danışmanlık Ltd.Şti. 2015 Yılında Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Şubesinde emekli olan Zeki PLALU tarafından kurulmuştur. Bu güne kadar Türkiye genelinde yaklaşık 500’e yakın özel öğretim kurumuna (özel okul, özel kurs, kişisel gelişim kursu, güzellik – sanat kursu, müzik kursu, sürücü kursu, src kursu, öğrenci yurdu ve rehabilitasyon merkezi açılış, nakil iş ve işlemlerinde) danışmanlık yapmıştır.

Misyonumuz

Danışmanlık yapacağımız özel öğretim kurumunu;

(Özel Anaokulu, Özel İlkokul, Özel Ortaokul, Özel Lise, Özel Öğretim Kursu, Özel Muhtelif Kurslar, kişisel gelişim kursu. sürücü ve SRC kursu, sanat, müzik ve güzellik kursu, özel rehabilitasyon merkezi, özel öğrenci yurdu)

  • Özel Öğretim Kurumları Kanunu, Tüzük, Yönetmelik ve diğer mevzuat doğrultusunda hızlı ve zamanında açarak kurucu – kurucu temsilcisini zarara uğratmamak.​​

  • Gerçek veya tüzel kişilerin maliye, oda ve diğer kurumlara kaydını usulüne uygun yaptırmak, hazırlanacak belgelerin Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına göre yapılması için doğru yönlendirmek.​​

  • Kurucu/kurucu temsilcisini doğru ve yeteri demirbaş ve eğitim materyali alması için bilgilendirmek.​​

  • Düzgün dosya hazırlayarak müracaattan kurum ruhsatı alıncaya kadar süreci takip etmek.​​

  • Kurumu eğitim öğretime hazır hale getirmek

Zeki Palu
Danışmanınız Sizin İçin Hatta. Hemen Tıklayıp Arayabilirsiniz.

Şirketimiz

Kuruluş Süreçlerimizden Günümüze.

Kuruluş

2018 Hizmet

Bu güne kadar Türkiye genelinde yaklaşık 500'e yakın özel öğretim kurumuna (özel okul, özel kurs, kişisel gelişim kursu, güzellik - sanat kursu, müzik kursu, sürücü kursu, src kursu, öğrenci yurdu ve rehabilitasyon merkezi açılış, nakil iş ve işlemlerinde) danışmanlık yapmıştır.

2022

Bugüne kadar birçok devlet kurumu tarafından referans edindik ve ilerliyoruz.

2015 Kuruldu

Firmamız, 2015 Yılında Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Şubesinde emekli olan Zeki PLALU tarafından kurulmuştur.

2020

Tüm illerde hizmet ve üstün başarılar.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X